279000 Partizan Az Alkmar 16 F

Partizan je izbacio samog sebe… Fudbaleri Partizana odigrali su 2:2 (0:2) protiv ekipe AZ Alkmara u gostima i tako ostali bez šansi da prođu grupnu fazu Lige Evrope

Kakva šteta, Partizan je izbacio samog sebe iz Evrope. Imali su sve crno-beli dva gola prednosti, igrača više a onda su pali u samoj završnici.

AZ ALKMAR – PARTIZAN 2:2 (0:2)
Stadion: u Hagu. Sudija: Stefanski (Poljska). Strelci: 0:1 Asano u 16. minutu, 0:2 Suma u 27. minutu, 1:2 Drujf u 87. minutu, 2:2 Drijuf

AZ ALKMAR: Bizo – Svenson, Hadžidijakos (Drijuf od 53. minuta), Vujtens (Sugevara od 60. minuta), Vijndal – Midtsje, De Vit (od 71. Klasi), Kupmajners – Stengs, Idrisi, Boadu.

PARTIZAN: Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho (od 90. Vujačić) – Tošić (Brežančić od 69. minuta), Suma (od 75. minuta Šćekić), Asano – Sadik.