Stakorina zaustavila Drinu(Z)

Čajnička Stakorina je pobjedom otvorila novu sezonu na svom terenu. Pred nešto više od 300 gledalaca domaći tim je slavio protiv favorizovane Drine iz Zvonika rezultatom 2-1. Gosti su bolje otvorili meč i sredinom prvog poluvremena su poveli 0-1 pogotkom sa bijele tačke. Stakorina je onda preuzela inicijativu. Stvarali su domaći prilike, ali mreža gostiju je ostala netaknuta sve do 45 minuta.

Tada je novajlija u čajničkoj ekipi Dalibor Damjanović, sa ivice kaznenog prostora šutirao snažno, ali i izuzetno precizno. Rezultat na semaforu je bio 1-1. Početkom drugog poluvremena domaći igrači izborili su slobodan udarac sa nekih 25 metara od protivničkog gola. Loptu namjestio Jovica Dačević uzeo zalet i zatresao mrežu za 2-1. Gosti, koji su inače jedni od favorita za plasman u viši rang su napadali, ali maestralan je na golu Stakorine bio novajlija Vladimir Marić.Stakorina – Drina

Čajniče. Astadion Rakovica. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo. Strelci: Damjanović 45. Dačević 53.(Stakorina), a Jokić 18. (Drina).

Mарић, Ristanović, Nešković, damjanović . Dačević Pjević, Todorović, Tadić, Gigović, Đurović, Katana.

Drina: Todorović, Trifković, Erić, Vasiljević, jevtić, Alić, Mitrović, damjanović, pavlović, Jokić Boričić.